WindowsInternet i komunikacjaNakładki i dodatki do przeglądarekSnowflake
Snowflake ikona

Snowflake0.0.9

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Snowflake to narzędzie udostępnione w formie wtyczki do przeglądarek stron internetowych Mozilla Firefox i Google Chrome.

Jak działa Snowflake?

Po aktywowaniu opisywanego dodatku przeglądarka użytkownika zmienia się w serwer proxy, który łączy użytkowników sieci Tor w regionach, gdzie dostęp do internetu jest ocenzurowany. Klienci dokonują więc połączeń WebRTC z przeglądarką użytkownika posiadającego zainstalowaną wtyczkę Snowflake, by móc w pełni cieszyć się możliwością korzystania z sieci.

Bez obaw

Snowflake zostało skonstruowane w taki sposób, by użytkownicy nie musieli się martwić o to, jakie strony internetowe odwiedzają klienci sieci Tor za pośrednictwem udostępnionego przez nas serwera proxy. Ich adres IP będzie pasował bowiem do ich węzła wyjściowego, a nie naszego.

Dodatkowe informacje

Warto dodać, że każdy, kto musi zmagać się z ocenzurowanym internetem, a zamierza połączyć się z siecią Tor powinien ściągnąć narzędzie Tor Browser.

Najważniejsze cechy:

  • specjalna wtyczka do przeglądarek, która ułatwia korzystanie z internetu w krajach, gdzie dostęp do sieci jest ocenzurowany
  • łatwa i szybka instalacja dodatku w przeglądarkach Firefox i Chrome z możliwością włączenia/wyłączenia plug-inu jednym przyciskiem
  • adres IP pasuje do węzła wyjściowego użytkownika sieci Tor, a nie naszego
  • do pobrania zupełnie za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań117
Data aktualizacji31 sie 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Snowflake ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)