MacOSMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoSoda Player

Soda Player1.4.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soda Player to rozbudowany odtwarzacz multimediów, który przede wszystkim skupia się na możliwości uruchamiania wideo z sieci BitTorrent.

Wśród kluczowych opcji programu Soda Player warto odnotować możliwość natychmiastowego strumieniowania plików *.torrent (obsługiwane trackery: DHT, PEX i UDP), kompatybilność z Chromecast oraz Apple TV, natywne wsparcie odnośników AceStream, automatyczne dopasowanie napisów w języku użytkownika, obsługę wielu ścieżek audio i list odtwarzania lokalnych plików wideo oraz materiałów z sieci BitTorrent.

Soda Player zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich popularnych formatów plików i kodeków. Odtwarzacz świetnie radzi sobie z HEVC/H.265, AC-3, DTS, WebM, itd., jak również wspiera dekodowanie sprzętowe obrazu typu H.264 i HEVC/H.265.

Soda Player oferuje nie tylko mnóstwo przydatnych funkcji, ale może również pochwalić się nowoczesnym i minimalistycznym interfejsem. Co ciekawe, poza standardowymi przyciskami (jak np. odtwarzanie i powiększanie ekranu), na dolnym pasku znajdziemy również informację związaną z szybkością pobierania danego pliku.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań372
Data aktualizacji30 cze 2018
Rozmiar pliku68.45 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)