WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówSoft Organizer
Soft Organizer ikona

Soft Organizer9.43

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Soft Organizer przeznaczony jest do całkowitego usuwania aplikacji zainstalowanych na dysku twardym komputera i w czasie rzeczywistym monitoruje wszystkie zmiany wprowadzone do systemu podczas instalacji wybranego programu.

Tym samym Soft Organizer rozwiązuje powszechnie znany problem wśród użytkowników – po odinstalowaniu danego programu i tak zawsze pozostawia on po sobie ślady na dysku twardym (np. zbędne foldery i pliki oraz wpisy w rejestrze). Sytuacja taka ma miejsce nawet wtedy, gdy poprawnie usuniemy program za pomocą oficjalnego narzędzia dostarczonego przez producenta.

Proces przeprowadzenia deinstalacji przy użyciu Soft Organizera jest nieskomplikowany i polega wyłącznie na wybraniu zbędnej aplikacji znajdującej się na liście zainstalowanych programów i wciśnięciu przycisku odinstaluj. Jedyną różnicą jest to, że po usunięciu zbędnego programu Soft Organizer pyta, czy usunąć również z systemu wszelkie ślady po nim.

Soft Organizer działa szybciej od konkurencyjnych aplikacji tego typu, gdyż informacje odnośnie zmian w systemie podawane są na bieżąco, zamiast udostępniania ich przed oraz po instalacji. Atutem narzędzia jest także to, że po zainstalowaniu wszystkie aplikacje w formie ikon są dostępne w obszarze powiadomień za pomocą jego kliknięcia. Kolejne kliknięcie sprawia natomiast, że użytkownik może natychmiast usunąć niepotrzebny program.

Warto również dodać, że Soft Organizer informuje o nowych wersjach zainstalowanych aplikacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.97 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 068
Data aktualizacji21 lis 2023
Rozmiar pliku19.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Soft Organizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)