WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioSoft4Boost Any Audio Grabber
Soft4Boost Any Audio Grabber ikona

Soft4Boost Any Audio Grabber9.4.7.275

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
Obraz

Soft4Boost Any Audio Grabber to program dla fanów muzyki, który umożliwia zapisanie utworów znajdujących się na płycie kompaktowej na dysku twardym w jednym z wielu najpopularniejszych formatów.

Tak, jak inne narzędzia oferowane przez Soft4Boost, Any Audio Grabber może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu z obsługą aplikacji poradzą sobie nawet mniej doświadczeni odbiorcy. Zwłaszcza, że przez cały proces konwertowania piosenek z CD do plików dźwiękowych na komputerze przeprowadzi ich intuicyjny i przejrzysty kreator.

Wśród formatów obsługiwanych przez Soft4Boost Any Audio Grabber znajdziemy: MP3, AAC, WAV, MP2, OGG, M4A, WMA i inne. W związku z tym ulubione piosenki z płyt bez problemu odtworzymy później na urządzeniach przenośnych (np. smartfonach i tabletach) bądź wgramy na pendrive'a.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań875
Data aktualizacji6 lis 2023
Rozmiar pliku30.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Any Audio Grabber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)