Soft4Boost Any Audio Grabber ikona

Soft4Boost Any Audio Grabber8.8.9.887

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioSoft4Boost Any Audio Grabber
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
351623996485543319_0

Soft4Boost Any Audio Grabber to program dla fanów muzyki, który umożliwia zapisanie utworów znajdujących się na płycie kompaktowej na dysku twardym w jednym z wielu najpopularniejszych formatów.

Tak, jak inne narzędzia oferowane przez Soft4Boost, Any Audio Grabber może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu z obsługą aplikacji poradzą sobie nawet mniej doświadczeni odbiorcy. Zwłaszcza, że przez cały proces konwertowania piosenek z CD do plików dźwiękowych na komputerze przeprowadzi ich intuicyjny i przejrzysty kreator.

Wśród formatów obsługiwanych przez Soft4Boost Any Audio Grabber znajdziemy: MP3, AAC, WAV, MP2, OGG, M4A, WMA i inne. W związku z tym ulubione piosenki z płyt bez problemu odtworzymy później na urządzeniach przenośnych (np. smartfonach i tabletach) bądź wgramy na pendrive'a.

Udostępnij
Soft4Boost Any Audio Grabber 8.8.9.887wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań823
Data aktualizacji22 lip 2022
Rozmiar pliku30.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Any Audio Grabber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)