WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówSoft4Boost Any Uninstaller
Soft4Boost Any Uninstaller ikona

Soft4Boost Any Uninstaller10.4.9.503

zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Any Uninstaller to bardzo dobry zamiennik dla systemowego mechanizmu odinstalowywania oprogramowania. W odróżnieniu od narzędzia wbudowanego w Windowsie program ten pozwala przeprowadzić pełny proces usuwania z komputera niechcianych aplikacji i gier - w tym z uwzględnieniem składników często pomijanych podczas pracy standardowego deinstalatora.

Narzędzie na pierwszy rzut oka nie różni się zbytnio od mechanizmu 'Dodaj lub usuń programy' zintegrowanego z systemem operacyjnym Microsoftu. Podobnie, po uruchomieniu wyświetla on listę zainstalowanego na komputerze oprogramowania z podstawowymi informacjami o producencie, wersji itp. Różnica pomiędzy dwoma z wymienionych rozwiązań polega na tym, że Soft4Boost Any Uninstaller po zakończeniu pracy domyślnego deinstalatora przeprowadza dokładną analizę, umożliwiająca usunięcie pozostałości po odinstalowywanym oprogramowaniu.

Aplikacja, chociaż niedostępna w polskiej wersji językowej to nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Polecić ją warto wszystkim osobom, które dbają o porządek w systemie Windows. Program bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika oczyści system ze zbędnych plików i wpisów w rejestrze, które po skorzystaniu z domyślnego mechanizmu deinstalacji by w nim pozostały.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.86 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań3 398
Data aktualizacji4 gru 2023
Rozmiar pliku13.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Any Uninstaller ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)