WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychSoft4Boost Device Uploader
Soft4Boost Device Uploader ikona

Soft4Boost Device Uploader7.5.3.855

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
Obraz

Soft4Boost Device Uploader to aplikacja do wgrywania plików multimedialnych z dysku twardego komputera do pamięci rozmaitych urządzeń przenośnych.

Opisywane narzędzie bezproblemowo współpracuje nie tylko z produktami firmy Apple, takimi jak iPod, Ipod Touch, iPhone czy iPad, ale jest również kompatybilna z odtwarzaczami multimedialnymi Samsunga czy Creative, konsolą przenośną Sony PlayStation Portable, smartfonami z Androidem i różnorakimi tabletami najpopularniejszych firm znajdujących się na rynku.

Soft4Boost Device Uploader zostało skonstruowane tak, by każdy zainteresowany użytkownik poradził sobie z obsługą programu, dlatego też autorzy zdecydowali się na implementację techniki "przeciągnij i upuść". To właśnie w ten sposób skopiujemy wybrane utwory czy filmy z naszego HDD na przykład na pendrive'a.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań534
Data aktualizacji5 maj 2022
Rozmiar pliku29.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Device Uploader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)