Soft4Boost Device Uploader ikona

Soft4Boost Device Uploader7.5.3.855

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
351623987375515031_0

Soft4Boost Device Uploader to aplikacja do wgrywania plików multimedialnych z dysku twardego komputera do pamięci rozmaitych urządzeń przenośnych.

Opisywane narzędzie bezproblemowo współpracuje nie tylko z produktami firmy Apple, takimi jak iPod, Ipod Touch, iPhone czy iPad, ale jest również kompatybilna z odtwarzaczami multimedialnymi Samsunga czy Creative, konsolą przenośną Sony PlayStation Portable, smartfonami z Androidem i różnorakimi tabletami najpopularniejszych firm znajdujących się na rynku.

Soft4Boost Device Uploader zostało skonstruowane tak, by każdy zainteresowany użytkownik poradził sobie z obsługą programu, dlatego też autorzy zdecydowali się na implementację techniki "przeciągnij i upuść". To właśnie w ten sposób skopiujemy wybrane utwory czy filmy z naszego HDD na przykład na pendrive'a.

Udostępnij
Soft4Boost Device Uploader 7.5.3.855wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań516
Data aktualizacji5 maj 2022
Rozmiar pliku29.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Device Uploader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)