bDTZSxFh
Soft4Boost Toolbar Cleaner ikona

Soft4Boost Toolbar Cleaner6.7.7.503

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item

Soft4Boost Toolbar Cleaner to proste narzędzie, służące do usuwania zbędnych komponentów z przeglądarek internetowych. Z jego pomocą łatwo pozbędziemy się uciążliwych pasków narzędziowych (tzw. toolbarów) i innych rozszerzeń instalowanych w przeglądarce najczęściej przez nieuwagę użytkownika.

bDTZSxFj

Program pozwala uporać się z niechcianymi dodatkami w przeglądarce, które instalowane są podczas instalacji na komputerze różnego typu aplikacji. Najczęściej użytkownik zachęcany jest do skorzystania z dodatkowych komponentów podczas pracy kreatora instalacji poprzez wyświetlanie informacji o wielu pozytywnych aspektach posiadania w przeglądarce tego właśnie składnika - najczęściej są to paski narzędziowe, jednak zdarza się, że proponowane są również inne dodatki. W większości przypadków rozszerzenia te jednak sprawiają więcej problemów niż pożytku - m.in. spowolnienie działania przeglądarki, uporczywe wyświetlanie reklam itp.

Po uruchomieniu Soft4Boost Toolbar Cleaner przeprowadza dokładną analizę rozszerzeń zainstalowanych we wszystkich posiadanych przeglądarkach, umożliwiając ich proste usunięcie. Domyślnie program oczyszcza system z wszystkich wykrytych komponentów, jednak użytkownik może definiować listy ignorowanych składników, które nie będą uwzględniane podczas procesu usuwania zbędnych rozszerzeń.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.56 ocen
Liczba pobrań1 813
Data aktualizacji23 lut 2021
Rozmiar pliku14.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Soft4Boost Toolbar Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZSxFO
bDTZSxGf