WindowsMultimediaInne programy multimedialneSoft4Boost TV Recorder
Soft4Boost TV Recorder ikona

Soft4Boost TV Recorder7.7.7.367

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost TV Recorder to proste w obsłudze narzędzie, które służy do oglądania i nagrywania programów telewizyjnych na komputerze z dowolnego źródła (satelity, telewizora, kart DVD i kamer cyfrowych).

Do dyspozycji użytkownika programu Soft4Boost TV Recorder oddano możliwość automatycznego bądź ręcznego skanowania kanałów telewizyjnych. Na uwagę zasługuje obecność podstawowych opcji, które umożliwiają zarządzanie dostępnymi kanałami – z poziomu głównego okna aplikacji możemy dodawać, usuwać i zmieniać nazwy kanałów. Narzędzie obsługuje standardy DVB-T, ATSC, DVB-S, DVB-S2, ISDB-T, CMMB, AVS, DMB-TH dla telewizji analogowej i cyfrowej.

Soft4Boost TV Recorder umożliwia skorzystanie z harmonogramu zadań, który pozwala na zaplanowanie nagrywania poszczególnych seriali, programów czy innych treści prezentowanych w telewizji. Zarejestrowany materiał można zapisać do pliku na dysku twardym.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań671
Data aktualizacji6 maj 2024
Rozmiar pliku39.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Soft4Boost TV Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)