Soft4Boost TV Recorder ikona

Soft4Boost TV Recorder6.6.3.693

WindowsMultimediaInne programy multimedialneSoft4Boost TV Recorder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Soft4Boost TV Recorder to proste w obsłudze narzędzie, które służy do oglądania i nagrywania programów telewizyjnych na komputerze z dowolnego źródła (satelity, telewizora, kart DVD i kamer cyfrowych).

Do dyspozycji użytkownika programu Soft4Boost TV Recorder oddano możliwość automatycznego bądź ręcznego skanowania kanałów telewizyjnych. Na uwagę zasługuje obecność podstawowych opcji, które umożliwiają zarządzanie dostępnymi kanałami – z poziomu głównego okna aplikacji możemy dodawać, usuwać i zmieniać nazwy kanałów. Narzędzie obsługuje standardy DVB-T, ATSC, DVB-S, DVB-S2, ISDB-T, CMMB, AVS, DMB-TH dla telewizji analogowej i cyfrowej.

Soft4Boost TV Recorder umożliwia skorzystanie z harmonogramu zadań, który pozwala na zaplanowanie nagrywania poszczególnych seriali, programów czy innych treści prezentowanych w telewizji. Zarejestrowany materiał można zapisać do pliku na dysku twardym.

Udostępnij
Soft4Boost TV Recorder 6.6.3.693wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań537
Data aktualizacji21 wrz 2021
Rozmiar pliku39.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Soft4Boost TV Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)