bDTVmcgl
Soft4Boost Video Capture ikona

Soft4Boost Video Capture6.2.7.517

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Soft4Boost Video Capture to nieskomplikowany program, dzięki któremu zgramy wideo ze starych kaset VHS, a także miniDV i kamer wideo na dysk twardy komputera do pliku w formacie AVI lub MPEG-2.

bDTVmcgn

Wydawać by się mogło, że przeprowadzenie wspomnianych operacji sprawi problemy mniej doświadczonym użytkownikom, ale producent Soft4Boost Video Capture zadbał ot o, by z obsługą narzędzia poradził sobie każdy zainteresowany. Wystarczy podłączyć określone urządzenie do komputera, zdefiniować parametry (wybrać przede wszystkim format pliku wideo i ścieżkę zapisu), i nacisnąć odpowiedni przycisk.

Soft4Boost Video Capture pozwala na zgranie wybranego materiału w całości, a także umożliwia podzielenie filmu na kilka części. Użytkownik może wybrać, czy chce podzielić go ze względu na czas trwania (np. godzinne fragmenty) czy też rozmiar pliku (np. po 700 MB do zapisania na płycie CD).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Soft4Boost Video Capture 6.2.7.517wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań833
Data aktualizacji29 gru 2020
Rozmiar pliku40.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Soft4Boost Video Capture ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTVmcgS
bDTVmchj