WindowsArchiwumProgramy archiwalneSoftActivity Keylogger
SoftActivity Keylogger ikona

SoftActivity Keylogger8.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SoftActivity Keylogger to niewielkie narzędzie, które działając w ukryciu rejestruje informacje o aktywności użytkownika na komputerze. Kierowane ono jest do zastosowań domowych i daje możliwość zapisywania wielu czynności wykonywanych podczas codziennej pracy z komputerem.

Z pomocą tego prostego w obsłudze programu sprawdzimy jakie operacje wykonywane są na komputerze przez pociechy lub współpracowników podczas naszej nieobecności. Narzędzie potrafi rejestrować informacje o każdej uruchamianej aplikacji, czasie pracy z nią, historii odwiedzanych stron, wysłanych/odebranych wiadomościach e-mail, rozmowach realizowanych przez komunikatory internetowe, a nawet wprowadzanych przy użyciu klawiatury znakach.

Nie zabrakło również mechanizmu tworzenia zrzutów ekranu, generowania złożonych raportów o aktywności i ich wysyłana na wskazany adres e-mail. SoftActivity Keylogger pozwala także rejestrować wszystkie operacje wykonywane na plikach oraz monitorować dyski sieciowe i wymienne, podłączane do komputera. Co istotne, narzędzie działa w tle, informacje o procesach z nim związanych nie są wyświetlane w menedżerze zadań systemu Windows, a dostęp do opcji konfiguracyjnych chroniony jest hasłem (definiowanym podczas instalacji).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 3 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 057
Data aktualizacji20 wrz 2016
Rozmiar pliku16.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SoftActivity Keylogger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)