SoftEther VPN ikona

SoftEther VPN4.38 Build 9760

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SoftEther VPN to bezpłatne narzędzie (licencja open-source) wykorzystujące tunelowanie VPN (wirtualna sieć prywatna) z wykorzystaniem SSL i protokołu HTTPS, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i anonimowości w codziennej pracy.

SoftEther VPN charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem użytkownika, dzięki czemu z opanowaniem podstawowych funkcjonalności programu poradzą sobie zarówno mniej, jak i doświadczeni odbiorcy, którzy zdecydują się zrobić użytek z aplikacji w środowisku domowym, bądź własnym przedsiębiorstwie. Należy odnotować, że opisywane narzędzie w znikomym stopniu obciąża zasoby sprzętowe komputera przy jednoczesnym zachowaniu wydajności.

Program oferuje możliwość 256-bitowego szyfrowania AES jak również RSA-4096, które – w połączeniu z innym funkcjami zabezpieczeń sprawiają, że użytkownik nie jest narażony na liczne zagrożenia, jakie czyhają na niego w sieci.

Warto dodać, że SoftEther VPN jest jedynym oprogramowaniem na świecie kompatybilnym z następującymi klientami: OpenVPN, L2TP, IPsec, EtherIP, L2TPv3, Cisco VPN Routers oraz MS-SSTP VPN. Pozwala również na wykorzystywanie serwerów DNS oraz ICMP oferując wiele zróżnicowanych opcji i usług w tym zakresie.

Udostępnij
SoftEther VPN 4.38 Build 9760wersja stabilna (64-bit)
SoftEther VPNaplikacja serwera
SoftEther VPNaplikacja kliencka
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSoftEther
Liczba pobrań860
Data aktualizacji7 wrz 2021
Rozmiar pliku50.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SoftEther VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)