SoftKey Revealer2.8.0

WindowsNarzędziaOdzyskiwanie danychSoftKey Revealer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SoftKey Revealer to nieskomplikowane, lecz bardzo użyteczne narzędzie, za pomocą którego odczytamy i przeniesiemy do osobnego pliku klucze rejestracyjne programów zainstalowanych w systemie operacyjnym.

Program ten oszczędzi kłopotów użytkownikowi wówczas, gdy ten na przykład zgubi kartkę z kodem instalacyjnym znajdującym się w pudełku. Można go odzyskać, kupując komercyjny program do wyszukiwania numerów seryjnych lub też nabyć nową licencję. Znacznie wygodnie jest jednak wcześniej zapisać klucze przy użyciu SoftKey Revealer w pliku tekstowym lub dokumencie Worda (XP lub nowszym). Dane te można następnie przechowywać na dysku twardym lub wydrukować.

SoftKey Revealer umożliwia usuwanie hasła klasyfikatora treści, jak również odzyskanie klucza rejestracyjnego z systemów operacyjnych z rodziny Windows (95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8), pakietu biurowego Office (XP/2003/2007/2010), programów z serii Adobe, a także wielu innych aplikacji.

Udostępnij
SoftKey Revealer 2.8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań11 651
Data aktualizacji2 maj 2016
Rozmiar pliku0.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)