WindowsArchiwumProgramy archiwalneSoleil Light

Soleil Light1.0.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Soleil Light to darmowa i nowoczesna aplikacja służąca do zarządzania salonem kosmetycznym i solarium.

Program został stworzony z myślą o osobach lub firmach prowadzących solarium. Znajdziemy w nim wszystkie najważniejsze funkcje, które usprawnią działanie i funkcjonowanie salonu kosmetyczno-solaryjnego. Soleil Light pomoże przy relacjach z klientami i w zarządzaniu stanem urządzeń, a także umożliwi sprzedaż i zarządzanie karnetami.

Program oferuje możliwość zakładania wielu kont użytkownika w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa podczas zarządzania salonem. Charakteryzuje się prostym i wygodnym w obsłudze interfejsem (dostępnym w języku polskim), a także możliwością rozszerzenia funkcjonalności oprogramowania poprzez dodawanie nowych modułów, za pomocą których możemy tworzyć grafikę pracy pracowników, prowadzić rezerwację oraz informowanie klientów drogą telefoniczną lub internetową.

Soleil Light posiada rozbudowane opcje do zarządzania klientami. Osoby obsługujące aplikację mogą dodawać nowych klientów do istniejącej bazy, wpisując ich dane osobowe, a także zarządzać różnymi promocjami oraz przeglądaniem historii zakupów i rezerwacji. Program oferuje też możliwość monitorowania stanu urządzeń zainstalowanych w salonie, przechowywanie artykułów i przyjmowanie dostaw, tworzenie dokładnych raportów odnośnie całkowitej sprzedaży lub pracy urządzeń, a także zarządzaniem dodatkowymi usługami – zabiegami kosmetycznymi oraz fryzjerskimi.

Uwaga!

  • Podczas instalacji i aktywacji programu, wymagany będzie podanie numeru identyfikacji podatkowej NIP.
  • Aby pobrać program i zainstalować go w systemie operacyjnym, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta. Dane wymagane do logowania się do aplikacji zostaną ujawnione podczas pobierania programu z oficjalnej strony producenta.
  • Soleil Light w porównaniu do wersji komercyjnej dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia podczas tworzenia raportów, rozbudowy bazy klientów, obsługi karnetów, zarządzania promocjami i magazynem oraz zakładaniem rezerwacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.647 ocen
Twoja ocena
ProducentSJ Software
Liczba pobrań1 331
Data aktualizacji3 wrz 2012
Rozmiar pliku12.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)