WindowsMultimediaInne programy multimedialneSongr
Songr ikona

Songr2.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Songr to ciekawa i całkowicie bezpłatna aplikacja, umożliwiająca słuchanie i pobieranie muzyki z Internetu. Z jej poziomu zakupimy także ulubione utwory w serwisach Amazom, eMusic, Rhapsody oraz Zune, a także pobierzemy klipy z serwisu YouTube i zapiszemy je jako pliki MPEG lub MP3.

Największym atutem programu jest jego prostota i dostęp do olbrzymich zasobów multimediów publikowanych w różnych serwisach na całym świecie. Umożliwia on zarówno słuchanie wybranych utworów, jak również ich pobieranie oraz zakup. Songr pozwala wyszukiwać nasze ulubione piosenki podając ich wykonawcę i/lub tytuł. Możliwe jest pobieranie zarówno pojedynczych utworów, jak również pełnych albumów.

Program wyszukuje zdefiniowane przez użytkownika pliki audio w wielu predefiniowanych bazach serwisów z multimediami. Na liście, będącej efektem pracy wbudowanej wyszukiwarki znajdziemy takie informacje jak nazwa pliku, jego długość, wartość bitrate, rozmiar, trafność względem zdefiniowanych przez nas kryteriów, szybkość transmisji strumieniowej oraz niezawodność lokalizacji źródłowej. Ciekawą opcją jest funkcja wyszukiwania utworów na podstawie śpiewanych przez wykonawcę słów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.54 oceny
Twoja ocena
ProducentXamasoft
Liczba pobrań52 367
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku5.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Songr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)