Sony z PS VR i PlayStation 4 Pro tylko na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Sony z PS VR i PlayStation 4 Pro tylko na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW

Sony z PS VR i PlayStation 4 Pro tylko na T-Mobile Warsaw Games Week #WGW
Krzysztof Fiedor
14.10.2016 10:31

Głównym wydarzeniem wczorajszego dnia była bez wątpienia premiera światowa PlayStation VR. Również na T-Mobile Warsaw Games Week nie mogło zabraknąć tego zestawu do wirtualnej rzeczywistości. Właściwie gdzie się nie obejrzeć to zestaw wirtualnej rzeczywistości od Sony dominuje. Znajdziemy go nie tylko w strefie Sony, ale też na stoiskach wielu partnerów. W sumie powinno ich być 50, więc każdy powinien bez problemu zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na start gogle PS VR zgodne są z 30 tytułami, w tym kilka z nich dostępnych jest na wyłączność. Są to między innymi Rez Infinite, Batman: Arkham VR, DriveClub VR oraz RIGS Mechanized Combat Club. Do końca roku ilość tytułów zgodnych z systemem PS VR powinna wzrosnąć do 50. Oczywiście część z dostępnych tytułów możecie sprawdzić na stoisku Sony.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nad kolejnymi, zgodnymi z PS VR pracuje już ponad 230 wydawców i deweloperów, co powinno przyczynić się do szybkiego powiększania katalogu dostępnych gier. Wśród najbardziej wyczekiwanych znalazły się Resident Evil 7: Biohazard (można ograć na WGW), Robinson: The Journey, StarWars Battlefront Rogue One: X-Wing VR Mission, Star Trek: Bridge Crew oraz Farpoint.Oczywiście PS VR to nie wszystko, w strefie Sony pogracie też w inne tytułu, mało tego, możecie wziąć udział w całej masie konkursów i turniejów. Głównymi nagrodami są konsole PlayStation 4 i oczywiście gogle PlayStation VR.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zwiedzając strefę Sony, nie zapomnijcie podpytać o PlayStation 4 Pro. Choć premiera mocniejszego modelu jest zaplanowana na listopad to na WGW znalazły się zestawy deweloperskie, na których jest prezentowana gra Horizon Zero Down. Gra w 4K i z HDR-em prezentuje się oszałamiająco. Oczywiście niemałą w tym zasługę ma też TV, tu jest 60-calowy olbrzym z podświetleniem LED dla pojedynczej diody. Efekt jest super, czerń jest taka, jak powinna być (diody nie świecą!) a jakość obrazu to prawdziwa żyleta. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)