WindowsArchiwumProgramy archiwalneSophos Anti-Rootkit

Sophos Anti-Rootkit1.5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sophos Anti-Rootkit to bezpłatny programik przeznaczony do wykrywania i usuwania rootkitów - potencjalnie niebezpiecznych, ukrytych programów i procesów, które mogą umożliwiać hakerom włamanie do systemu i przejęcie nad nim kontroli lub pozwalać na ukrycie innego potencjalnie niebezpiecznego oprogramowania.

Aplikacja skanuje rejestr, pliki na dysku twardym i uruchomione procesy. W momencie wykrycia rootkita, dostarcza szereg danych na jego temat w tym również informacji dotyczących wpłynięcia na działanie systemu usunięcia takiego szkodnika. Niestety Sophos Anti-Rootkit nie instaluje w Menu Start swojego skrótu przez co trzeba go uruchamiać bezpośrednio z folderu do którego zostały wypakowane pliki instalacyjne. Po uruchomieniu jest za to banalnie prosty w obsłudze.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.414 ocen
Twoja ocena
ProducentSophos Ltd.
Liczba pobrań87 647
Data aktualizacji22 cze 2010
Rozmiar pliku1.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)