WindowsArchiwumProgramy archiwalneSophos Virus Removal Tool
Sophos Virus Removal Tool ikona

Sophos Virus Removal Tool2.6.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Sophos Virus Removal Tool to kolejny bezpłatny skaner stworzony przez firmę Sophos i przeznaczony do usuwania różnego rodzaju szkodliwego oprogramowania z już zainfekowanych komputerów. Z powodzeniem wykorzystywany on może być do zapobiegawczej analizy komputera jako uzupełnienie standardowych programów antywirusowych.

Oprogramowanie zaprojektowane i stworzone zostało do walki z takimi szkodnikami jak wirusy, komponenty szpiegujące, rootkity czy fałszywe aplikacje zabezpieczające. Umożliwia ono przeprowadzenie szczegółowego skanu całego systemu na żądanie użytkownika w wybranym przez niego momencie. Analizie poddawane są wszystkie pliki na dysku twardym, nośniki wymienne, zawartość rejestru systemowego oraz pamięć podręczna środowiska operacyjnego. Po zakończonej pracy narzędzie wyświetla pełną listę wykrytych szkodników, umożliwiając również ich usunięcie.

Poza standardowym trybem działania Sophos Virus Removal Tool uruchamiany może być także z poziomu wiersza poleceń. Opcja ta okazać się może przydatna w przypadku kiedy nasz system doznał awarii na wskutek szkodliwego oprogramowania i niemożliwe jest jego poprawne uruchomienie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
ProducentSophos Ltd.
Liczba pobrań5 794
Data aktualizacji9 sie 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Sophos Virus Removal Tool ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)