bEUkWllx
SOSmart Car accident detection and emergency ikona

SOSmart Car accident detection and emergency

Strona głównaiOSPodróże i transportInne aplikacje dla kierowcówSOSmart Car accident detection and emergency
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SOSmart to aplikacja alarmowa, która w razie wypadku powiadomi wybrane numery telefonów i wskaże na mapie, gdzie miało miejsce zdareznie. Powiadomienie można wysłać manualnie, także wzywając służby alarmowe, lub zdać się na automatyczne wykrywanie na podstawie wskazań czujników telefonu.

bEUkWllz

W aplikacji należy się zalogować, a następnie podać kilka telefonów kontaktowych bliskich osób. W razie wypadku samochodowego lub ręcznego włączenia alarmu, otrzymają SMS-y z informacją o tym oraz lokalizacją (odnośnik do Map Google z zaznaczonym miejscem).

SOSmart może automatycznie wykrywać wypadek samochodowy i robi to bardzo dobrze, gdyż autorzy aplikacji testowali ją podczas prawdziwych zderzeń. Monitorowanie można aktywować ręcznie przed rozpoczęciem podróży, można też włączyć automatyczne śledzenie. Kierowcy w ustawieniach mogą włączyć ekran na stałe – wtedy aplikacja przez cały czas będzie pokazywać mapę, prędkościomierz i wizualizację wskazań akcelerometru. W razie potrzeby można także skorzystać z „przycisku alarmowego”, który pozwala szybko wysłać wiadomości informacyjne i nawiązać kontakt z lokalnymi służbami ratowniczymi.

W SOSmart znajdziemy także listę najbliższych szpitali i izb przyjęć.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentSOSmart SpA
Liczba pobrań60
Data aktualizacji30 sty 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
SOSmart Car accident detection and emergency ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUkWllJ
Komentarze (0)
bEUkWlmv