AndroidMultimediaStreaming muzykiSoundCloud
SoundCloud ikona

SoundCloud

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SoundCloud to aplikacja do obsługi serwisu muzycznego o tej samej nazwie. Dzięki niej możemy słuchać muzyki i nagrań dźwiękowych tworzonych przez największą na świecie społeczność muzyków, lektorów, zespołów i wszelkiego rodzaju producentów z całego świata. Znajdziemy tu wszystko — od muzyki tworzonej przez znane i nieznane zespoły z całego świata, przez remiksy, po audycje i podcasty o różnym charakterze. Na SoundCloud co minutę umieszczanych jest 12 godzin materiału do posłuchania.

Z poziomu aplikacji, po zalogowaniu (Facebook, Google+, login i hasło) możliwe jest przede wszystkim słuchanie wybranych nagrań. Poszukiwacze nowych dźwięków mogą skorzystać z widoku pomagającego odkrywać nowych autorów oraz rozbudowana wyszukiwarka. Podobnie jak na stronie, podczas odtwarzania można umieścić komentarz w wybranym miejscu ścieżki. Kontrolki odtwarzacza będą także widoczne na ekranie blokowania. Można tu także tworzyć własne listy odtwarzania, dodawać wykonawców do obserwowanych i ścieżki do ulubionych. W porównaniu ze stroną serwisu, niczego aplikacji nie brakuje.

SoundCloud dla Androida pozwala także na nagrywanie — czy to z poziomu aplikacji, czy widżetu — oraz publikację nagrań na serwisach społecznościowych, publicznie bądź prywatnie.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSoundCloud
Liczba pobrań934
Data aktualizacji12 kwi 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
SoundCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)