MacOSMultimediaInne programy multimedialneSoundnode
Soundnode ikona

Soundnode0.6.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Soundnode to nieoficjalny opensource'owy multiplatformowy klient popularnego serwisu muzycznego opartego na strumieniowaniu, Soundclouda.

W odróżnieniu od oryginału, stanowi aplikację natywną, dzięki której muzyki dostępnej na Souncloudzie można posłuchać bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Zalogować się do aplikacji można danymi z samego serwisu lub poprzez serwisy społecznościowe, co poskutkuje automatyczną synchronizacją ulubionych utworów i list odtwarzania.

Soundnode oferuje zdecydowaną większość możliwości dostępnych w oryginale – użytkownik może eksplorować fonotekę dzięki wyszukiwarce, a także zapoznawać się z trendami oraz listami przebojów. Dodatkowo aplikacja może wykorzystywać powiadomienia do wyświetlania nazw kolejnych odtwarzanych utworów.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań61
Data aktualizacji9 lis 2016
Rozmiar pliku41.68 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Soundnode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)