bEKKWwgR
Sourcetree ikona

Sourcetree4.0.2.236

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sourcetree to bezpłatna aplikacja kliencka takich systemów kontroli wersji jak Git, Mercurial, a także BitBucket.

bEKKWwgT

Narzędzie oferuje prosty i intuicyjny interfejs graficzny w znaczny sposób upraszczający zarządzanie repozytoriami poprzez ich wizualizację. Z powodzeniem wykorzystane ono może być przy niewielkich, amatorskich zadaniach programistycznych, jak również tych bardziej rozbudowanych, komercyjnych projektach. W przypadku tych ostatnich na uwagę zasługuje funkcja przeglądania zmian, zapisywania pracy w schowku czy selekcjonowania.

Sourcetree pozwala na wizualizację kodu, obsługiwać jednocześnie repozytoria Git i Mercurial, a także wprowadzać i odrzucać zmiany na poziomie pliku, fragmentu lub linijki kodu. Dzięki niemu możliwe jest szczegółowe śledzenie postępu prac zespołów poprzez diagramy gałęzi oraz wyszukiwanie i klonowanie zdalnych repozytoriów z poziomu aplikacji. Na uwagę zasługuje również mechanizm modułów zależnych, ułatwiającymi zarządzanie projektami głównymi, zależnymi oraz grupami projektów.

Udostępnij
Sourcetree 4.0.2.236wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentAtlassian
Liczba pobrań77
Data aktualizacji26 lis 2020
Rozmiar pliku62.73 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Sourcetree ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKKWwhP