AndroidGryZręcznościoweSpace Cadet Defender Invaders
Space Cadet Defender Invaders ikona

Space Cadet Defender Invaders1.04

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Space Cadet Defender Invaders to świetna propozycja dla miłośników gier z gatunku Space Invaders. Rozgrywka skupia się tu na tym, co tak na prawdę najważniejsze w tego typu grach. Strugi ognia, wybuchy, lasery i systematyczne wyniszczanie oddziałów przeciwnika to niezmienna kwintesencja gatunku.

Nie znajdziemy tu także rozbudowanych trybów, integracji z mediami społecznościowymi czy innych udziwnień tak bardzo typowych dla współczesnych produkcji mobilnych.

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek, po zaliczeniu którego przechodzimy już bezpośrednio do walki z obcymi. Tempo zabawy dopasowano do specyfiki urządzeń mobilnych i sterowania za pomocą przycisków na ekranie dotykowym. Początkowo może wydawać się zbyt wolne, ale z układu na układ rozgrywka staje się coraz bardziej wymagająca. Warto zauważyć, że pod koniec każdego układu otrzymujemy możliwość ulepszenia naszego statku.

Poza bonusami zebranymi podczas rozgrywki przysługuje nam możliwość skorzystania z dodatkowych mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne dla dalszych postępów w grze. Nie spotka nas również nachalne promowanie ulepszeń i innych zakupów za realne pieniądze. To w sumie rzadko spotykane podejście w tego typu produkcjach.

Oprawa audiowizualna w Space Cadet Defender Invaders prezentuje się przyzwoicie nawiązując wieloma aspektami do swojego pierwowzoru. Fani klasycznego Space Invaders powinni być usatysfakcjonowani zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań205
Data aktualizacji8 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Space Cadet Defender Invaders ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)