AndroidNarzędziaZdalne pulpity i łączenie urządzeńspacedesk
spacedesk ikona

spacedesk2.1.11

  • spacedesk
  • spacedesk
  • spacedesk
  • spacedesk

spacedesk to aplikacja mobilna, która potrafi przekształcić dowolny smartfon lub tablet w dodatkowy ekran dla obrazu wyświetlanego z komputera. Umożliwia ona rozszerzenie przestrzeni roboczej i wygodną pracę nad np. wieloma dokumentami.

Wstępna konfiguracja i uruchomienie spacedesk jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zainstalować program na komputerze z Windowsem i aplikację na urządzeniu mobilnym. Po połączeniu przez Wi-Fi lub USB, uzyskujemy dodatkowy ekran gotowy do pracy. spacedesk pozwala na różne tryby wyświetlania, takie jak klonowanie ekranu czy rozszerzenie pulpitu, co pozwala dostosować działanie narzędzia do indywidualnych preferencji.

spacedesk działa z wieloma urządzeniami, co daje dużą elastyczność. Dzięki aplikacji możliwe jest np. wykorzystanie tabletu jako interaktywnej tablicy do rysowania, smartfona jako dodatkowego wyświetlacza do komunikacji lub monitorowania danych z komputera w czasie rzeczywistym. spacedesk z powodzeniem wykorzystany może być również jako narzędzie do zdalnej administracji komputerem i rozwiązywania prostych problemów np. w niewielkiej firmie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentdatronicsoft
Liczba pobrań35
Data aktualizacji6 lip 2024
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
spacedesk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)