WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremspacedesk Driver Console
spacedesk Driver Console ikona

spacedesk Driver Console2.1.21

zabezpiecz pobieranie
  • spacedesk
  • spacedesk

spacedesk Driver Console to aplikacja serwer, która umożliwia zdalne sterowanie komputerem z poziomu dowolnego urządzenia mobilnego - smartfona lub tabletu.

Wstępna konfiguracja i uruchomienie spacedesk jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Wystarczy zainstalować program na komputerze z Windowsem i aplikację na urządzeniu mobilnym. Po połączeniu przez Wi-Fi lub USB, uzyskujemy dodatkowy ekran gotowy do pracy. spacedesk pozwala na różne tryby wyświetlania, takie jak klonowanie ekranu czy rozszerzenie pulpitu, co pozwala dostosować działanie narzędzia do indywidualnych preferencji.

spacedesk działa z wieloma urządzeniami, co daje dużą elastyczność. Dzięki aplikacji możliwe jest np. wykorzystanie tabletu jako interaktywnej tablicy do rysowania, smartfona jako dodatkowego wyświetlacza do komunikacji lub monitorowania danych z komputera w czasie rzeczywistym. spacedesk z powodzeniem wykorzystany może być również jako narzędzie do zdalnej administracji komputerem i rozwiązywania prostych problemów np. w niewielkiej firmie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentdatronicsoft
Liczba pobrań63
Data aktualizacji6 lip 2024
Rozmiar pliku4.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
spacedesk Driver Console ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)