iOSKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailSpark
Spark ikona

Spark

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Spark to mobilny klient poczty e-mail. Obsługuje większość popularnych kont w tym Google oraz Outlook. Jego główną zaletą ma być inteligentna pomoc w zarządzaniu naszą pocztą.

Nie jest to pierwsza tego typu aplikacja dostępna na iOS. Trzeba jednak przyznać, że Spark został wyjątkowo dobrze pomyślany i zaprojektowany. Znajdziemy tu znane z podobnych klientów inteligentne sortowanie, wsparcie dla gestów, czy też możliwość przypinania szybkiego dostępu do popularnych folderów.

Aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z rozpoznawaniem treści, pozwala w szybki sposób dodać do kalendarza spotkanie, czy też odpisać na otrzymaną wiadomości. Przy dodawaniu załączników Spark obsługuje większość popularnych chmur. Dodatkowo doczekały się one oddzielnej zakładki, dzięki czemu w jednym miejscu możemy przejrzeć dostępne w mailach pliki.

Wspomniane już gest możemy modyfikować, przypisując im jedną z kilku dostępnych akcji. Z poziomu opcji mamy dostęp do edycji ustawień powiadomień, dźwięków, podpisów czy też wyglądu. Poza wspomnianymi chmurami z aplikacją możemy powiązać takie usługi jak Pocket, Evernote, OneNote czy też Instapaper.

Spark dostępny jest za darmo. Biorąc pod uwagę ilość oferowanych przez niego możliwości oraz rozbudowane ustawienia, warto sprawdzić go jako alternatywnego klienta poczty.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBy Readdle
Liczba pobrań405
Data aktualizacji23 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Spark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)