AndroidGryZręcznościoweSparkle Unleashed
Sparkle Unleashed ikona

Sparkle Unleashed1.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sparkle Unleashed to gra zręcznościowa zbliżona rozgrywką do Zumy. Naszym zadaniem jest zbijanie wydłużającego się węża kul, strzelając do niego kolorowymi bilami. Jeżeli obok siebie znajdą się minimum 3 takie same, ulegają zniszczeniu.

Ten typ rozgrywki idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych. Sparkle Unleashed oferuje nam aż 108 poziomów i dwa tryby rozgrywki. Mamy też mapę świata oraz szczątkową fabułę, która miło urozmaica zabawę. Wraz z kolejnymi planszami poznajemy jej dalsze fragmenty, a także zdobywamy nowe wzmocnienia i nagrody.

Nasze działo możemy modyfikować za pomocą odblokowanych zdolności. Dzięki temu łatwiej i szybciej rozprawimy się z przeszkodami. Sparkle Unleashed posiada bardzo dobrze wyważony poziom trudności. Kolejny elementem, na który warto zwrócić uwagę jest oprawa gry. Grafika choć sterylna została przygotowana z dużą troską o detale. Wysoki poziom trzyma także muzyka i dźwięki.

Niektórych graczy zapewne ucieszy brak mikropłatności. Kupując grę otrzymujemy pełnoprawny produkt bez konieczności dopłacania. Sparkle Unleashed oferuj wiele godzin dobrej zabawy. Jeżeli graliście kiedyś w Zumę i przypadła Wam do gustu, powinniście spróbować także Sparkle Unleashed. Darmowa wersja demo zawiera 23 poziomy.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producent10tons
Liczba pobrań128
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 3.0 i nowsze
LicencjaTestowa (demo)
Sparkle Unleashed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)