bDYgwmbV

Speckie7.3

Pobierz program
wersja stabilna (32/64-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Speckie to niewielkie, ale bardzo przydatne rozszerzenie dla Internet Explorera, które dodaje w przeglądarce moduł sprawdzania pisowni.

bDYgwmbX

Dodatek jest złotym środkiem dla wszystkich niezadowolonych użytkowników Internet Explorera, którzy od dawna narzekają, że brakuje w nim funkcji sprawdzania pisowni. Rozwiązaniem tego problemu jest Speckie, który po zainstalowaniu dodaje w przeglądarce moduł sprawdzania pisowni, doskonale znany m.in. z Opery, Firefoksa, Chrome'a, a nawet mniej popularnych aplikacji tego typu.

Zadaniem Speckie jest sprawdzanie pisowni wprowadzanego przez użytkownika w przeglądarce tekstu i informowanie poprzez podkreślenie o popełnionych błędach. Co więcej, po kliknięciu lewym przyciskiem myszki na zaznaczone słowo rozszerzenie wyświetla listę pozycji, które mogą je zastąpić, a także umożliwia rozbudowywanie domyślnego słownika o własne słowa. Na uwagę zasługują również spore możliwości konfiguracji. Dają one możliwość określania typu pól tekstowych, w których sprawdzana ma być pisownia, rodzaju i koloru podkreślenia błędnych słów oraz słowników, które wykorzystywane mają być do analizy wprowadzanego tekstu.

Speckie obsługuje przeglądarkę Internet Explorer 6, 7, 8, 9 i 10, dając przy tym możliwość instalacji słowników w ponad 30 wersjach językowych (w tym także polskiej). Do sprawdzania pisowni wykorzystywany może być więcej niż jeden słownik.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Wszystkie wersje
Speckie 7.3wersja stabilna (32/64-bit)
Speckiepolski słownik
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.854 oceny
Liczba pobrań7 181
Data aktualizacji4 mar 2016
Rozmiar pliku4.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYgwmcC
bDYgwmcT