bDUMZoRN

Speed Dreams2.1.0

Strona głównaWindowsGryWyścigiSpeed Dreams
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Miłośnicy bezpłatnych gier wyścigowych nie mogą przejść obojętnie obok darmowego projektu Speed Dreams. Choć tytuł promowany jest jako symulator, każdy może tutaj dobrać ustawienia pod siebie, więc nawet niewprawieni w bojach na torach gracze będą się dobrze bawić. Hardkorowcy oczywiście pójdą bardziej zaś w realizm zasiadając za wirtualnym kółkiem i wyłączając systemy wspomagania. Model jazdy jest wyśmienity.

bDUMZoRP

Dzieło bazuje na grze TORCS, innym popularnym oraz uznanym projekcie open source. Oferuje wiele trybów zabawy, włącznie z całkiem rozbudowaną karierą kierowcy. Do wyboru dostajemy sporo samochodów różnych typów, od takich wzorowanych na superszybkich autach jak np. Lamborghini czy Ferrari, przez dawne modele używane w wyścigach, po powiedzmy bolidy Formuły 1. Jest także opcja zmian kosmetycznych.

Tytuł można bardzo dokładnie skonfigurować, więc powinien działać sprawnie nawet na starszych komputerach. Oprawa graficzna cieszy oko, zwłaszcza na wyższym poziomie detali. Wyścigi rozgrywać się mogą na różnorodnych torach i przy zmiennej pogodzie, a zmaganiom towarzyszy naprawdę dynamiczna muzyka. Nie bez wpływu na radość czerpaną z zabawy pozostaje również zmyślna sztuczna inteligencja rywali.

Uwaga!

W zależności od opcji zaznaczonych w trakcie instalacji, instalator może potrzebować aktywnego połączenia internetowego w celu pobrania opcjonalnych paczek danych (jak przykładowo lepszej jakości modeli samochodów).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Speed Dreams 2.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań1 002
Data aktualizacji7 gru 2015
Rozmiar pliku143.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUMZoSu
bDUMZoSL