WindowsAkcesoriaKalkulatorySpeedCrunch
SpeedCrunch ikona

SpeedCrunch0.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpeedCrunch to udostępniony bezpłatnie, bardzo precyzyjny kalkulator naukowy dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Aplikacja poza podstawowymi operacjami matematycznymi (dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie) oferuje zestaw nieco bardziej zaawansowanych narzędzi kierowanych do bardziej wymagających odbiorców. SpeedCrunch umożliwia obliczanie wartości funkcji trygonometrycznych, wyliczanie pierwiastków, przechowywanie wyników w zmiennych, a także oferuje ponad 80 wbudowanych funkcji matematycznych - z możliwością definiowania własnych.

Kalkulator pozwala wykonywać obliczenia z dokładnością do 50 cyfr, a jego obsługa odbywa się za pośrednictwem klawiatury (opcjonalnie dostępna jest klawiatura ekranowa). SpeedCrunch pozwala przechowywać wszelakie obliczenia w historii, którą można w każdej chwili przeglądać. Aplikacja oferuje dostęp do zbioru najpopularniejszych stałych, wspiera pola bitowe i umożliwia operowanie w systemie dziesiętnym, dwójkowym, ósemkowym i szesnastkowym.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań889
Data aktualizacji28 cze 2018
Rozmiar pliku9.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SpeedCrunch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)