iOSPodróże i transportFotoradary i ostrzeganieSpeedometer by Sygic
Speedometer by Sygic ikona

Speedometer by Sygicversion 3.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Speedometer by Sygic to kolejna aplikacja autorów znanej nawigacji samochodowej Sygic. Aplikacja pełni rolę asystenta podróży, który nie tylko będzie nas informował o przekroczonej prędkości i radarach, ale również pomoże w rejestracji trasy.

Główny ekran aplikacji domyślnie zajmuje licznik prędkości. Ta jest obliczana w oparciu o nasze położenie GPS. Po prawej stronie u góry ujrzymy powiadomienie o dopuszczalnej, maksymalnej prędkości w naszym rejonie. Dodatkowo aplikacja poinformuje nas o niebezpiecznym zbliżaniu się do limitu.

Ciekawie prezentuje się dziennik podróży. Pozwala zapisać przebyte trasy i śledzić związane z nimi informacje. Wśród ważnych informacji znajdują się także te o radarach i kontrolach. Dzięki sporej społeczności Speedometer by Sygic oferuje aktualne dane, także o wypadkach i innych utrudnieniach na drodze.

Z aplikacji można korzystać zarówno offline jak i online. W drugim przypadku będziemy mieli świeższe i pełniejsze informacje. Część z funkcji jest dostępna dopiero w wersji premium. Znajdziemy wśród nich między innymi opcję nagrywania trasy jak i HUD. Przez pierwszy tydzień możemy testować je za darmo. Dodatkowo autorzy dokładnie rozpisali, co otrzymujemy za dodatkową opłatą. Speedometer by Sygic to przydatna pomoc podczas podróży naszym pojazdem. Ważnym elementem jest też baza danych. Jej skuteczność jest jednak zależna od regionu i lepiej samemu określić na ile sprawdza się w naszej lokalizacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSygic a. s.
Liczba pobrań162
Data aktualizacji16 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Speedometer by Sygic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)