AndroidGryWyścigiSpeedway Challenge 2016
Speedway Challenge 2016 ikona

Speedway Challenge 20163.16.3.a0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Speedway Challenge 2016 to rodzimej produkcji darmowy symulator jazdy zawodnikiem żużlowym przedstawiony w widoku dwuwymiarowym z lotu ptaka przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

Największym atutem gry jest realistyczny model jazdy na motocyklu żużlowym dzięki czemu rozgrywka dostarcza wiele radości, a wirtualne biegi są równie emocjonujące jak te w rzeczywistości. Ważnym elementem gry jest także charakterystyka torów, ponieważ na każdym z nich jeździ się inaczej i żeby wygrywać trzeba za każdym razem obierać inną trajektorię jazdy.

Speedway Challenge 2016 oferuje trzy tryby gry: Mecz towarzyski, Wyzwanie oraz Tryb ligowy. W Meczu towarzyskim gracz wybiera dowolne dwa zespoły oraz tor. W grze dostępnych jest 77 zespołów oraz 36 torów. W zależności od wyboru zespołów gracz rywalizuje z przeciwnikiem na zasadach ligi polskiej, angielskiej, szwedzkiej lub na zasadach międzynarodowych. Przed meczem można ustalić wyjściowy skład, a w trakcie meczu egzekwować rezerwy zwykłe oraz taktyczne.

W trybie Wyzwań dostępne są pamiętne mecze historyczne lub też ekscytujące pojedynki, które mają dopiero się odbyć. Zadaniem gracza jest wypełnienie określonego zadania: pokonać przeciwną drużynę odpowiednią ilością punktów, nie przegrać żadnego biegu czy zdobyć określonym zawodnikiem wymaganą liczbę punktów. Oprócz tych łatwiejszych wyzwań są również o wiele trudniejsze, które będą od nas wymagać dużych umiejętności i wielu godzin treningu.

Dużo radości daje także gra w Trybie ligowym, w którym otrzymujemy możliwość prowadzenia zespołu w kilku ligach do wyboru: polskiej, brytyjskiej, szwedzkiej lub duńskiej. Tryb ten jest jednocześnie najbardziej rozbudowany (zarządzanie budżetem klubu, kontuzje, transfery, kontrakty), ale dostęp do niego wiąże się z mikropłatnościami.

Autorzy projektu systematycznie pracują nad jego rozbudową i zapewniają dalszy jego rozwój. Ich ambicją jest stworzenie jak najlepszego produktu dla wszystkich fanów sportu żużlowego - zarówno dla tych, którzy chcą miło spędzić czas, jak i dla pasjonatów tego sportu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBerobasket
Liczba pobrań1 731
Data aktualizacji23 cze 2018
Rozmiar pliku122.00 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Speedway Challenge 2016 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)