AndroidGrySportoweSpeedway Challenge Kariera
Speedway Challenge Kariera ikona

Speedway Challenge Kariera1.14.4.a0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Speedway Challenge Kariera to gra sportowa dla fanów żużla. Z pewnych względów może budzić skojarzenia z kultowymi „kreskami”, choć tutaj kierujemy motocyklami, ścigając się na dwuwymiarowych torach.

Speedway Challenge Kariera jest dostępny do pobrania za darmo, ale warto pamiętać, że jeden z najważniejszych trybów rozgrywki, czyli kariera, zostanie odblokowany dopiero po zakupie gry. Bez uiszczania opłat można natomiast sprawdzić się w szybkiej grze (mecz towarzyski między dwoma zespołami) oraz rozmaitych wyzwaniach. Gra oferuje trzy poziomy trudności do wyboru, co oznacza, że nawet jeśli nie mamy doświadczenia, możemy czerpać radość z zabawy.

W trybie kariery możemy stworzyć własnego zawodnika, a następnie zdać egzamin na licencję i przystąpić do zabawy w jednej z kilku lig, w tym oczywiście najlepszej na świecie, czyli polskiej, bądź też wziąć udział w rozgrywkach indywidualnych. Speedway Challenge Kariera pozwala także na modyfikowanie elementów motocykla oraz zmianę wyglądu swojego żużlowca. Wbudowany aspekt ekonomiczny wymaga od gracza umiejętnego zarządzania posiadanym budżetem.

Speedway Challenge Kariera zawiera aż 82 drużyny ligowe i narodowe, prawie 1000 żużlowców i 24 tory. Miłośnicy „czarnego sportu” na pewno docenią realistyczny model jazdy motocykla żużlowego, wiele opcji w zakresie dostosowywania widoku z kamery, rozbudowaną procedurę startową oraz wierne odwzorowanie zasad, jakich muszą przestrzegać zawodnicy w trakcie prawdziwych zawodów, które są odpowiednio respektowane przez wirtualnych sędziów.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBerobasket
Liczba pobrań1 342
Data aktualizacji24 maj 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Speedway Challenge Kariera ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)