bEKZtaqd
Spek – Acoustic Spectrum Analyser ikona

Spek – Acoustic Spectrum Analyser0.8.0

Strona głównaWindowsMultimediaObróbka i konwersja audioSpek – Acoustic Spectrum Analyser
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Spek – Acoustic Spectrum Analyser to program służący do analizy widma akustycznego, czyli rozkładu natężenia składowych dźwięku w zależności od ich częstotliwości.

bEKZtaqf

Program prezentuje wyniki prowadzonych analiz za pomocą spektrogramu. Twórca narzędzia wykorzystał biblioteki FFmpeg, dlatego Spek wspiera bardzo szeroki zestaw formatów plików muzycznych. Program szybko radzi sobie z analizą dźwięku, pokazując informacje o parametrach sygnału audio oraz o kodeku zastosowanym w danym pliku. Pozwala też zapisać spektogram jako plik graficzny, co pozwala wygodnie dzielić się wynikami przeprowadzonych analiz. Program Spec – Acoustic Spectrum Analyser powstał w ramach projektu open source'owego, a jego kod źródłowy można znaleźć na GitHubie.

Udostępnij
Spek – Acoustic Spectrum Analyser 0.8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 985
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku8.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Spek – Acoustic Spectrum Analyser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKZtarb