WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)Spiceworks IT Desktop
Spiceworks IT Desktop ikona

Spiceworks IT Desktop7.5.10.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Spiceworks IT Desktop to zaawansowane i co ważniejsze bezpłatne narzędzie dla małych i średnich firm, które pozwala na bezproblemowe zarządzanie siecią oraz wszystkimi urządzeniami, jakie są do niej podłączone.

Dostępne w Spiceworks IT Desktop funkcje pozwalają wykorzystać program do obsługi Active Directory i serwera TFTP. Za pomocą tego programu będziemy mogli również zająć się monitorowaniem (np. wykaz zainstalowanych programów, wykorzystanie przestrzeni dyskowej) i inwentaryzacją sieci (szczegółowe informacje na temat licencji i urządzeń dostępnych w sieci) oraz zdalnym udzielaniem pomocy technicznej naszym klientom (wiadomości otrzymamy pocztą elektroniczną).

Spiceworks IT Desktop nie jest wbrew pozorom adresowane do zaawansowanych użytkowników, bowiem charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, oferującym szybki dostęp do potrzebnych opcji. Twórcy aplikacji zadbali o to, by mogli zrobić z niej użytek wszyscy zainteresowani administratorzy, a nie jedyne ci, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę.

Warto dodać, że Spiceworks IT Desktop umożliwia kontaktowanie się z administratorami i użytkownikami innych sieci w celu wymiany pomysłów, uwag i spostrzeżeń na temat rozmaitych problemów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 694
Data aktualizacji21 mar 2018
Rozmiar pliku72.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Spiceworks IT Desktop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)