WindowsAkcesoriaObsługa dysków internetowychSpiderOak

SpiderOak7.5.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpiderOak to zaawansowane narzędzie przeznaczone do przechowywania plików w chmurze obliczeniowej. Działaniem zbliżony jest do popularnego Dropboksa.

Program posiada szereg funkcji umożliwiających szeroką kontrolę nad przechowywanymi plikami online. W odróżnieniu od konkurencji, pozwala nie tylko na synchronizację danych, ale również tworzenie kopii bezpieczeństwa plików, monitorowanie przesyłu materiałów czy łatwe dzielenie się nimi z przyjaciółmi. Interfejs programu podzielony jest na 5 zakładek, z których każda udostępnia osobne funkcje. W pierwszej - Status - możemy przeglądać postęp synchronizacji danych, ustawiać pliki w kolejce, a także zapoznać się z plikami log. Zakładka Backup pozwoli nam na wybór plików, których kopie zapasowe chcemy stworzyć. Możemy wybierać własne katalogi, bądź te domyślne dla systemu Windows - na przykład Moje Dokumenty. SpiderOak obsługuje też wybrane formaty danych - filmy czy muzykę. Kolejne zakładki pozwolą nam na podgląd synchronizowanych folderów, informacje o synchronizacji czy wybór osób, z którymi chcemy podzielić się plikami.

Z poziomu preferencji programu możemy zmieniać elementy interfejsu (automatyczne uruchamianie podczas logowania, obsługa skrótów klawiszowych) czy poszczególnych funkcji. Na przykład możemy zablokować kopiowanie zbyt dużych plików czy starszych materiałów zapisanych w komputerze. Kolejne zmiany mogą dotyczyć kolejek plików, połączenia z siecią czy kopiowania zarchiwizowanych danych. Z poziomu programu można też edytować ustawienia konta, którego rejestracja jest warunkiem wymaganym do korzystania ze SpiderOak.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
ProducentSpiderOak
Liczba pobrań3 805
Data aktualizacji2 kwi 2019
Rozmiar pliku26.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)