bEhsqrHF
sPinger ikona

sPinger1.0.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

sPinger to niewielka aplikacja z graficznym interfejsem do wykonywania polecenia ping, a więc testowania połączenia z innymi hostami w obrębie sieci. Stanowi alternatywę dla systemowego rozwiązania, które w Windows obsługiwane jest w trybie konsolowym.

bEhsqrHH

Główną zaletą programu jest rozwinięcie funkcjonalności o możliwość automatycznego tworzenia list dostępnych adresów w danej podsieci, do czego wykorzystywany jest jej adres i maska. Inne udogodnienie to pobieranie nazw hostów i przypisywanie ich do konkretnych adresów na liście. Program może działać w trybie pętli, aby po sprawdzeniu pingów z wszystkimi adresami, zacząć analizowanie listy od nowa – to przydatne rozwiązanie na potrzeby testowania i wykrywania usterek.

Ciekawostką są rozbudowane ustawienia wizualne. W aplikacji można edytować na wiele sposobów wygląd listy adresów, a także ikony, które odpowiadają skuteczności przeprowadzenia polecenia ping z konkretnym hostem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
sPinger 1.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
ProducentSkwire Empire
Liczba pobrań1 549
Data aktualizacji9 sty 2017
Rozmiar pliku2.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
sPinger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhsqrIm
bEhsqrID