bEqHzUcB

Spintires120713Dev

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kiedy myślimy o grze, która jest symulatorem samochodowym, zazwyczaj na myśl przychodzą różnego rodzaju wyścigi reprezentujące mniejszy lub większy stopnień realizmu, w zależności od docelowej grupy odbiorców produktu. Projekt Spintires pojechał nieco inną drogą, a konkretnie to bezdrożem. Tutaj cała zabawa opiera się na odpowiednim manewrowaniu potężnymi konstrukcjami na kołach w trudnym terenie.

bEqHzUcD

Jak na dzieło w zasadzie jednego człowieka, należy docenić technologię u podstaw tytułu. Przede wszystkim niezwykle wiarygodnie wyglądają, jak również poruszają się poszczególne pojazdy. Składają się z wielu elementów, opony uginają się wyraźnie pod ciężarem karoserii z zamontowanym silnikiem. Podmokły grunt może stać się pułapką. Dość powiedzieć, że samo błoto to jeden z głównych plusów tej ciekawej propozycji.

Osobna sprawa to wsparcie fanów projektu. Spintires nie robi problemu w przypadku niezależnych modyfikacji domorosłych programistów, dlatego w dość krótkim czasie dorobiło się całej masy dodatków. Podatna na zabawę z plikami jest nawet bezpłatna deweloperska wersja testowa. Dzięki opcji dodania kolejnych map czy samochodów tak naprawdę nie odczuwa się jej ograniczeń. Tym bardziej grę pokochała rzesza fanów PC.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala sprawdzić w akcji dwa pojazdy, ale oferuje wsparcie dla modyfikacji. Przy odrobinie rozeznania można sobie poszerzyć jej funkcjonalność.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
ProducentOovee
Liczba pobrań3 327
Data aktualizacji23 lut 2016
Rozmiar pliku145.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEqHzUdz