WindowsMultimediaInne programy multimedialnesPlaylistMaker

sPlaylistMaker1.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

sPlaylistMaker to prosta aplikacja przeznaczona do tworzenia list odtwarzania (tzw. playlist) w formatach M3U oraz M3U8.

Program nadrabia swoją nieco ubogą funkcjonalność niewielkimi rozmiarami, brakiem konieczności instalacji i prostą obsługą. Wystarczy, że po jego uruchomieniu przeciągniemy w odpowiedni obszar okna wszystkie wybrane przez nas utwory, a automatycznie wygenerowana z nich zostanie playlista w jednym z obsługiwanych formatów. Twórcy implementując mechanizm "przeciągnij-i-upuść" zadbali o wygodę wczytywania dużych ilości plików audio.

Tworzone przy użyciu sPlaylistMaker listy odtwarzania zapisywane są w tej samej lokalizacji co wczytywane do programu utwory. Aplikacja obsługiwana może być również z poziomu wiersza poleceń. Wśród wspieranych standardów kodowania wymienić należy Unicode, ASCII oraz UTF-8.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJody Homles
Liczba pobrań3 562
Data aktualizacji9 mar 2016
Rozmiar pliku0.52 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)