Splinter Cell za darmo – kolejny prezent na 30. urodziny Ubisoftu już do pobrania

Splinter Cell za darmo – kolejny prezent na 30. urodziny Ubisoftu już do pobrania

13.07.2016 19:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czerwcu Ubisoft zrobił graczom ładny prezent, oferując zadarmo słynny Prince of Persia: Sand of Time. Na tym jednak prezentyz okazji 30. urodzin francuskiego studia się nie kończą. Do końcaroku co miesiąc będziemy otrzymywali w ten sposób klasyczne gry.Lipcowym prezentem jest Splinter Cell, gra, w której wymyślono na nowoskradanki.

Przypomnijmy – inspirowana powieściami sensacyjnymi TomaClancy’ego gra z 2003 roku pozwala wcielić się w Sama Fishera,wśród którego zadanń są infiltracje placówek wroga, cichalikwidacja wrogów i wykradanie tajnych dokumentów. Fabuła możeniewyrafinowana, ale całkiem rozrywkowa, podobnie zresztą jak ipowieści, które były dla niej inspiracją – pełne fantazji opotędze tych z Zachodu i nieudolności tych ze Wschodu.

Obraz

Grafika oczywiście nie oszałamia, ale w tamtych czasachwyciągnięto z silnika Unreal Engine chyba wszystko, co się dało.Przypomnieć będziecie sobie jedynie musieli proporcje ekranu 4:3, wtamtych czasach bowiem o panoramie raczej się nie myślało. Napewno jednak wciąż cieszy wygodny system sterowania, pozwalającyutrzymać wysoką precyzję w poruszaniu się Samem Fisherem – a toprzecież najważniejsze, bo najważniejsze w grze, to nie być aniusłyszanym, ani dostrzeżonym. Na złość wiele lokacji jest takzaprojektowanych, by nam zachowanie ciszy utrudnić.

Tom Clancy's Splinter Cell [PC] walkthrough part 1

Oczywiście bohater jest uzbrojony. Może nie jest to BFG9000, alejak na szpiega, nie może narzekać. Wyciszony pistolet FNFive-seveN, wyciszony karabinek szturmowy FN F2000, trochęniezabijającej broni. Jego najważniejszą bronią jest jednaksprawność fizyczna, Fisher potrafi się wspinać, zwisać, skakać,a w walce wykorzystywać wrogów jako tarcze.

Jeśli nie graliście – spróbujcie, to gra akurat na weekend,na pewno jedna z lepszych skradanek w historii. A jeśli graliście,co szkodzi odświeżyć wspomnienia, tym bardziej, że w grze nie mażadnych Pokemonów?

Splinter Cell można pobrać za darmo ze stronUbisoftu. Będzie ona tam dostępna do pojawienia się kolejnegotytułu francuskiego studia, tj. do 13 sierpnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)