Splinter Cell za darmo – kolejny prezent na 30. urodziny Ubisoftu już do pobrania

Splinter Cell za darmo – kolejny prezent na 30. urodziny Ubisoftu już do pobrania

Splinter Cell za darmo – kolejny prezent na 30. urodziny Ubisoftu już do pobrania
13.07.2016 19:31

W czerwcu Ubisoft zrobił graczom ładny prezent, oferując zadarmo słynny Prince of Persia: Sand of Time. Na tym jednak prezentyz okazji 30. urodzin francuskiego studia się nie kończą. Do końcaroku co miesiąc będziemy otrzymywali w ten sposób klasyczne gry.Lipcowym prezentem jest Splinter Cell, gra, w której wymyślono na nowoskradanki.

Przypomnijmy – inspirowana powieściami sensacyjnymi TomaClancy’ego gra z 2003 roku pozwala wcielić się w Sama Fishera,wśród którego zadanń są infiltracje placówek wroga, cichalikwidacja wrogów i wykradanie tajnych dokumentów. Fabuła możeniewyrafinowana, ale całkiem rozrywkowa, podobnie zresztą jak ipowieści, które były dla niej inspiracją – pełne fantazji opotędze tych z Zachodu i nieudolności tych ze Wschodu.

350179854316234689

Grafika oczywiście nie oszałamia, ale w tamtych czasachwyciągnięto z silnika Unreal Engine chyba wszystko, co się dało.Przypomnieć będziecie sobie jedynie musieli proporcje ekranu 4:3, wtamtych czasach bowiem o panoramie raczej się nie myślało. Napewno jednak wciąż cieszy wygodny system sterowania, pozwalającyutrzymać wysoką precyzję w poruszaniu się Samem Fisherem – a toprzecież najważniejsze, bo najważniejsze w grze, to nie być aniusłyszanym, ani dostrzeżonym. Na złość wiele lokacji jest takzaprojektowanych, by nam zachowanie ciszy utrudnić.

Tom Clancy's Splinter Cell [PC] walkthrough part 1

Oczywiście bohater jest uzbrojony. Może nie jest to BFG9000, alejak na szpiega, nie może narzekać. Wyciszony pistolet FNFive-seveN, wyciszony karabinek szturmowy FN F2000, trochęniezabijającej broni. Jego najważniejszą bronią jest jednaksprawność fizyczna, Fisher potrafi się wspinać, zwisać, skakać,a w walce wykorzystywać wrogów jako tarcze.

Jeśli nie graliście – spróbujcie, to gra akurat na weekend,na pewno jedna z lepszych skradanek w historii. A jeśli graliście,co szkodzi odświeżyć wspomnienia, tym bardziej, że w grze nie mażadnych Pokemonów?

Splinter Cell można pobrać za darmo ze stronUbisoftu. Będzie ona tam dostępna do pojawienia się kolejnegotytułu francuskiego studia, tj. do 13 sierpnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)