Spora obniżka ceny HBO GO w Polsce. Nowa oferta już dostępna

Spora obniżka ceny HBO GO w Polsce. Nowa oferta już dostępna

Spora obniżka ceny HBO GO w Polsce. Nowa oferta już dostępna
16.10.2018 12:28

HBO zmienił cennik swojej usługi z wideo na żądanie. Teraz użytkownicy w Polsce zapłacą mniej i trzeba przyznać, że nowa oferta jest naprawdę atrakcyjna. W końcu w niskiej cenie dostajemy dostęp do sporej bazy seriali, filmów i naprawdę dobrych autorskich produkcji.

Wcześniej HBO GO wymagał opłaty w wysokości 29,90 zł miesięcznie. Według nowych stawek użytkownicy zapłacą teraz 19,90 zł. Warto dodać, że cały czas dostępny jest pierwszy darmowy miesiąc dla nowych kont. Następnie w każdym miesiącu pobierana jest stała opłata. Subskrypcję można w dowolnym momencie anulować, także po pierwszym darmowym miesiącu, nie ponosząc żadnych kosztów. Umożliwia to sprawdzenie usługi i zdecydowanie, czy warto dalej płacić abonament.

Na jakich platformach może korzystać z usługi? HBO GO dostępny jest z poziomu przeglądarki na każdym komputerze z Windowsem i macOS-em. Aplikacja została wydana na urządzenia z iOS-em i Androidem. Dostępna jest także wersja na konsole Sony Playstation 3 i 4, przystawkę Apple TV, telewizory Samsung Smart TV i Chromecasta.

Październik w HBO

HBO GO to bogata biblioteka filmów i seriali. W usłudze znajdziemy zarówno starsze produkcje, jak i nowe filmy, które aktualnie wyświetlane są na kanałach HBO. Nie brakuje też autorskich produkcji, jak niezwykle popularnej Gry o Tron, polskiego serialu Wataha czy nowego i całkiem niezłego serialu Ostre przedmioty.

HBO GO dostępny jest teraz w takiej samej cenie, jak Showmax. Netflix wciąż pozostaje droższą usługą. W podstawowym planie kosztuje bowiem 34 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (92)