HBO GO HBO GO wersja 5.9.6

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Z aplikacji HBO GO mogą korzystać abonenci posiadający pakiet HBO i HBO GO (dostępny w ofertach operatorów telewizji satelitarnej). Bibliotekę wideo tworzą filmy i seriale z oferty HBO. W najnowszej wersji dodano możliwość pobierania seriali i filmów i oglądania ich offline

Wśród seriali odnajdziemy hity takie jak Gra o tron czy też inne produkcje stacji. Oferta filmowa jest równie ciekawa. W obu przypadkach biblioteka nie jest stałą. Starsze materiały z czasem znikają i są zastępowane nowymi. Jakość odtwarzanych materiałów jest bardzo dobra, ale zależna od jakości naszego połączenia. Niestety często występujące problemy ze stabilnością aplikacji i buforowaniem utrudniają oglądanie. Wiele do życzenia pozostawia także sam interfejs, który choć elegancki, utrudnia poruszanie się po aplikacji, nie jest zbyt intuicyjny. Z poziomu aplikacji możemy także aktywować kontrolę rodzicielską, przeczytać komentarze innych użytkowników pod wideo i ocenić obejrzany film.

Mimo dużej oferty seriali i bardzo dobrej jakości materiałów korzystanie z aplikacji skutecznie utrudniają problemy ze stabilnością. Aplikacja potrafi losowe próby obejrzenia wideo kończyć zamknięciem programu. Zdarza się to zdecydowanie zbyt często. Wśród wad można dodać także brak dopasowania do nowego, płaskiego interfejsu iOS. HBO GO zawiera także kilka darmowych treści niewymagających konta i logowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!