r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HBO GO 4.4

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Z aplikacji HBO GO mogą korzystać abonenci posiadający pakiet HBO i HBO GO (dostępny w ofertach operatorów telewizji satelitarnej). Bibliotekę wideo tworzą filmy i seriale z oferty HBO.

Wśród seriali odnajdziemy hity takie jak Gra o tron czy też inne produkcje stacji. Oferta filmowa jest równie ciekawa. W obu przypadkach biblioteka nie jest stałą. Starsze materiały z czasem znikają i są zastępowane nowymi. Jakość odtwarzanych materiałów jest bardzo dobra, ale zależna od jakości naszego połączenia. Niestety często występujące problemy ze stabilnością aplikacji i buforowaniem utrudniają oglądanie. Wiele do życzenia pozostawia także sam interfejs, który choć elegancki, utrudnia poruszanie się po aplikacji, nie jest zbyt intuicyjny. Z poziomu aplikacji możemy także aktywować kontrolę rodzicielską, przeczytać komentarze innych użytkowników pod wideo i ocenić obejrzany film.

r   e   k   l   a   m   a

Mimo dużej oferty seriali i bardzo dobrej jakości materiałów korzystanie z aplikacji skutecznie utrudniają problemy ze stabilnością. Aplikacja potrafi losowe próby obejrzenia wideo kończyć zamknięciem programu. Zdarza się to zdecydowanie zbyt często. Wśród wad można dodać także brak dopasowania do nowego, płaskiego interfejsu iOS. HBO GO zawiera także kilka darmowych treści niewymagających konta i logowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

HBO GO z darmowym tygodniem na testy

4
INTERNET 09.11.2015 | Paweł Piskurewicz

HBO GO to usługa VOD, w której możemy śledzić nie tylko seriale produkcji HBO, ale też filmy i inne materiały emitowane na kanałach tego nadawcy. Niestety aby móc z niej skorzystać należy posiadać abonament kablowy bądź też cyfrowy. Od niedawna usługę mogą dokupić także abonenci sieci Plus. Jeżeli nie spełniamy żadnego z tych warunków, a chcemy zapoznać się z działaniem bądź też zasobami HBO GO jest na to rozwiązanie. Od 8 listopada do 28 listopada włącznie możemy skorzystać z siedmiodniowego, darmowego okresu próbnego. W tym celu należy udać się na stronę główną HBO GO i założyć odpowiednie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.