Sporo przydatnych nowości w przeglądarkowej wersji Skype'a

Sporo przydatnych nowości w przeglądarkowej wersji Skype'a

Sporo przydatnych nowości w przeglądarkowej wersji Skype'a
14.03.2016 17:19

W ostatnim czasie Microsoft aplikacji mobilnej na Androida, która pozwala między innymi na przeprowadzanie wideorozmów z wieloma osobami jednocześnie. Dziś z kolei kilka nowości trafiło do przeglądarkowej wersji komunikatora, która z ciekawostki staje się jego pełnoprawnym webowym klientem.

Najistotniejsza nowość w przeglądarkowej wersji Skype’a dotyczy możliwości przeprowadzania rozmów telefonicznych. Od teraz wszyscy użytkownicy posiadający wystarczające saldo mogą dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne według stawek identycznych, jak w przypadku natywnych programów Skype’a. W interfejsie pojawiła się klawiatura numeryczna, z której łatwo można wybrać żądany numer, oczywiście obsługiwane są także połączenia międzynarodowe.

Obraz

Do wersji przeglądarkowej trafiła już także funkcja dostępna w programie na Windowsa oraz w mobilnej aplikacji Skype’a. Możliwe jest proste współdzielenie rozmowy nawet z osobami, które nie posiadają konta w komunikatorze. Wystarczy wybrać Share conversation, aby automatycznie wygenerowany został link do rozmowy. Ten można przekazać dowolnej osobie jakimkolwiek innym kanałem, aby umożliwić jej dołączenie do czatu.

W samym czacie również nie zabrakło nowości. Możliwe jest już bowiem oglądanie filmów z YouTube z poziomu widoku rozmowy. Wystarczy wkleić link do filmiku, aby rozmówcy mogli go obejrzeć w osadzonym w wiadomości odtwarzaczu. Istotną nowością jest także integracja z powiadomieniami, jeżeli są one oczywiście obsługiwane przez przeglądarkę, z której korzysta użytkownik.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)