AndroidWiadomościAplikacje dla kibicówSport.pl LIVE
Sport.pl LIVE ikona

Sport.pl LIVE

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Oficjalna aplikacja serwisu sportowego sport.pl. Tym co wyróżnia ją na tle konkurencji, jest opcja transmisji tekstowych na żywo, znanych także z łam serwisu. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możemy oglądać danego wydarzenia sportowego, wystarczy przeczytać co właśnie dzieję się na polu zmagań.

Interfejs programu jest bardzo prostu. Trzon stanowią 5 kolumn: Live, Social, Wyniki, Zaplanuj, uiz. Po lewej u góry znalazły się opcje z możliwością zmiany dyscypliny która nas interesuje (domyślnie zaznaczona jest opcja wszystkie. Na ekranie głównym kategorie zmieniamy gestami w lewo i prawo. W przypadku przeglądania wiadomości, interesujące treści możemy udostępniać za pomocą mediów społecznościowych. To także wpisy z tych mediów znalazły się w zakładce Social.

Opcja zaplanuj pozwala na dodanie powiadomień o wydarzeniach sportowych. Ostatnia z zakładek to Quiz. Niestety podczas testów by on niedostępny. I to właściwie tyle, jeżeli chodzi o możliwości programu. Gdyby nie możliwość transmisji, byłoby bardzo ubogo. Program jest darmowy i wyświetla reklamy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań639
Data aktualizacji13 cze 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Sport.pl LIVE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)