Sprawdź jaki będzie nowy Quake Champions. Można zapisać się do bety

Sprawdź jaki będzie nowy Quake Champions. Można zapisać się do bety

Sprawdź jaki będzie nowy Quake Champions. Można zapisać się do bety
07.03.2017 21:46

Podczas ubiegłorocznego E3 zobaczyliśmy jak będzie wyglądał nowy Quake, a już teraz można zapisać się do bety gry. Nie znamy jeszcze terminu startu testów, ale nie będziemy czekać długo.

Quake Champions ma przywrócić legendę do życia. Gra spodoba się przede wszystkim fanom Quake III Arena, gdyż też jest nastawiona na zabawę w Sieci. Dostaniemy jednak nowych bohaterów i unikalne umiejętności, które będzie można wykorzystać, by nieść śmierć i zniszczenie.

Quake Champions – zapisy do zamkniętej bety ruszyły

Nowości nowościami, ale trzeba ćwiczyć rocketjumpy. W Quake Champions będziemy wykorzystywać dobrze znane sztuczki i broń.

Zapisy do bety ruszyły na stronie Quake'a. Można tem przeczytać więcej o typach broni (wyrzutnia rakiet, railgun, superstrzelba, CKM, supergwoździarka i miotacz błyskawic), które pojawią się w grze, a od jutra zaczniemy poznawać profile czempionów – póki co są tam zdawkowe opisy i grafiki.

Obraz

Już możemy obejrzeć dwie areny – Krwawe przymierze i Ruiny Sarnathu. Mapy wyglądają na spore i złożone, więc będzie gdzie się schować i skąd atakować, wykorzystując element zaskoczenia. W czwartek dowiemy się więcej o Krwawym przymierzu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)