SpringPublisher ikona

SpringPublisher5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpringPublisher to profesjonalne narzędzie służące do projektowania i drukowania wizytówek, ulotek, kartek pocztowych, papierów firmowych oraz innych materiałów reklamowych.

Program charakteryzuje się czytelnym interfejsem użytkownika, a także prostotą podczas tworzenia nowego dokumentu. Oferuje również dostęp do gotowych szablonów, wspomagających przy projektowaniu dowolnego materiału promocyjnego lub reklamowego. Szablony dostępne są z poziomu aplikacji w lokalnej bibliotece oraz specjalnym sklepie internetowym.

SpringPublisher posiada rozbudowany i wygodny w obsłudze wielowarstwowy edytor graficzny, za pomocą którego wygenerujemy grafikę w dowolnej rozdzielczości – niskiej 96 DPI, średniej 180 DPI i wysokiej 350 DPI. Oprócz tego możemy do modyfikowanego materiału graficznego, dodawać nowe zdjęcia, obrazki, a także wstawiać różne teksty i gotowe elementy graficzne.

Użytkownicy mogą również korzystać z dodatkowych efektów wizualnych (cienie, przezroczystość), grafiki wektorowej, a także z wbudowanej bazy zawierającej gotowe szablony wizytówek, ulotek, kartek biznesowych i pocztowych. Nie zabrakło w nim innych przydatnych funkcji do tworzenia różnych kodów kreskowych i dodawania map z ustaloną lokalizacją.

Uwaga!

  • SpringPublisher dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji komercyjnej posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające tworzenie i drukowanie materiałów graficznych w wysokiej jakości oraz pobieranie większej ilości gotowych szablonów ze sklepu internetowego.
  • Program został tylko częściowo spolszczony.
Udostępnij
SpringPublisher 5.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.06 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań69 020
Data aktualizacji31 lip 2015
Rozmiar pliku8.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SpringPublisher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (12)