Spy vs Spy ikona

Spy vs Spy1.0.1

AndroidGryAkcja i strzelankiSpy vs Spy
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Spy vs Spy to remake gry sprzed ponad 30 lat. Zabawa opiera się na rywalizacji dwóch szpiegów. Zmierzymy się ze sztuczną inteligencją, bądź też żywym przeciwnikiem poprzez bluetooth bądź też Wi-Fi.

Nasze zadanie polega na znalezieniu wszystkich cennych przedmiotów. Problem w tym, że identyczne zadanie ma nasz przeciwnik. W tym momencie do gry wkraczają pięści, kije bejsbolowe a także pułapki. Każdy gracz ma możliwość zarówno zakładania pułapek jak i ich neutralizowania. Skąd mamy wiedzieć na jakie niespodzianki się szykować? Otóż przez całą grę mamy podgląd na poczynania naszego przeciwnika. Ekran w Spy vs Spy podzielony jest na dwie połowy, u góry widzimy naszego szpiega, poniżej przeciwnika. To od uważnego śledzenia jego poczynań w dużej mierze zależy sukces.

Tak więc nie tylko szukamy ukrytych przedmiotów, ale też przygotowujemy pułapki, neutralizujemy te założone przez drugiego gracza i dodatkowo śledzimy jego poczynania. Spy vs Spy oferuje dwa tryby graficzne, nowy oraz klasyczny, sprzed ponad 30 lat. Podobnie jest z muzyką. Niestety współczesna oprawa nie zachwyca, a sterowanie oraz interfejs można było zaplanować lepiej. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że klasyczne rozwiązania sprawdzają się lepiej. Jak przystano na współczesne czasy w grze nie zabrakło także mikropłatności.

Spy vs Spy pomimo kilku wad jest tytułem wartym uwagi. Może nie w pełnej cenie, ale na promocji powinien sprawdzić go każdy miłośnik klasyki, a zwłaszcza Ci którzy spędzili sporo godzin przy pierwowzorze.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChillingo
Liczba pobrań527
Data aktualizacji2 kwi 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Spy vs Spy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)