WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITNarzędzia bazodanoweSQL Report Express

SQL Report Express3.6.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Narzędzie umożliwiające tworzenie zestawień i raportów prezentujących dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być pobierane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim i przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express pracuje z bazami danych Advantage (stosowane dawniej przez producenta programu), xBase (DBF/NTX/CDX) (tj. Clipper, DBASE, FOX, VFP), Clarion (programy dla DOS firmy CDN), Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Program jest szczególnie przydatny w przypadkach, gdy aplikacje przechowujące swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji (które mogą być w bazie, jednak z braku odpowiednich mechanizmów prezentacji wykorzystywane są np. tylko wewnętrznie przez aplikację).

Program został stworzony również z myślą o programistach i wdrożeniowcach, którzy obsługują firmy stosujące takie oprogramowanie. Dzięki SQL Report Express mogą oni zdefiniować raporty, które później w prosty sposób wdrożą u klientów. Wszystkie parametry, ustawienia oraz składnia SQL zapisywane są przez program w jednym pliku, który wystarczy skopiować do katalogu klienta i umożliwić mu generowanie niestandardowych zestawień na własną rękę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentTGSoft
Liczba pobrań11 144
Data aktualizacji27 sie 2009
Rozmiar pliku9.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)