bEhGZIRN

SQL Report Express3.6.00

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Narzędzie umożliwiające tworzenie zestawień i raportów prezentujących dane przechowywane w różnego typu bazach danych. Dane mogą być pobierane z serwerów baz danych w trybie bezpośrednim i przetwarzane za pomocą SQL lub Fast Report. SQL Report Express pracuje z bazami danych Advantage (stosowane dawniej przez producenta programu), xBase (DBF/NTX/CDX) (tj. Clipper, DBASE, FOX, VFP), Clarion (programy dla DOS firmy CDN), Microsoft Access i SQL Server oraz z wieloma innymi, do których dostępne są sterowniki OLE DB I ODBC. Program jest szczególnie przydatny w przypadkach, gdy aplikacje przechowujące swoje dane w bazie nie są w stanie dostarczyć użytkownikowi przez standardowy interfejs wszystkich niezbędnych informacji (które mogą być w bazie, jednak z braku odpowiednich mechanizmów prezentacji wykorzystywane są np. tylko wewnętrznie przez aplikację).

bEhGZIRP

Program został stworzony również z myślą o programistach i wdrożeniowcach, którzy obsługują firmy stosujące takie oprogramowanie. Dzięki SQL Report Express mogą oni zdefiniować raporty, które później w prosty sposób wdrożą u klientów. Wszystkie parametry, ustawienia oraz składnia SQL zapisywane są przez program w jednym pliku, który wystarczy skopiować do katalogu klienta i umożliwić mu generowanie niestandardowych zestawień na własną rękę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SQL Report Express 3.6.00wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
ProducentTGSoft
Liczba pobrań11 047
Data aktualizacji27 sie 2009
Rozmiar pliku8.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhGZISu
bEhGZISL