Stabilna Opera 11.11 z poprawkami bezpieczeństwa

Stabilna Opera 11.11 z poprawkami bezpieczeństwa

18.05.2011 12:21, aktualizacja: 18.05.2011 13:52

Opera wydała najnowszą stabilną wersję swojej przeglądarki internetowej. W Operze 11.11 wprowadzono poprawki dotyczące bezpieczeństwa i stabilności programu.

Jak czytamy na blogu firmy, programiści skupili się w najnowszym wydaniu na poprawie działania przeglądarki. Wyeliminowano takie błędy jak choćby zawieszanie się programu podczas pracy z widżetami czy problem z uruchamianiem instalatora Opery. Poprawki objęły zarówno odpowiednie wyświetlanie poszczególnych elementów, jak również obsługę klienta poczty e-mail i bezpieczeństwo. Przywrócono między innymi możliwość wyłączenia filtra spamu, a także wyeliminowano błąd, który powodował znikanie niektórych e-maili z Kosza. Poza tym usunięto błędy w obsłudze Google Calendar, scrolla myszki, Wikipedii czy problemy podczas wczytywania niektórych witryn internetowych.

Pełna lista zmian wprowadzonych w wersji 11.11 przeglądarki dostępna jest na stronach Opery. Przypomnijmy, że norweska firma cały czas pracuje nad wydaniem 11.5 swojego programu. Opera Swordfish ma wprowadzić sporo zmian, jak chociażby usprawnienie synchronizacji danych (Opera Link). Zmianie ulegnie również cykl wydawniczy testowych wersji przeglądarki.

Operę 11.11 można pobrać z naszego portalu w wydaniu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)