Stabilny Banshee 2.2 z nowym e-sklepem muzycznym

Stabilny Banshee 2.2 z nowym e‑sklepem muzycznym

22.09.2011 11:34, aktualizacja: 22.09.2011 12:33

Ukazało się stabilne wydanie Banshee 2.2. W najnowszej wersji wieloplatformowego programu multimedialnego wprowadzono między innymi nowy e-sklep z muzyką.

Stabilne Banshee 2.2 to efekt sześciomiesięcznych prac 35 deweloperów, 38 tłumaczy i całej rzeszy testerów. Jest to największe wydanie programu od czasu udostępnienia wersji 2.0. Przede wszystkim wprowadzono nowy sklep - eMusic Store, z poziomu którego użytkownicy mogą kupować muzykę i zapisywać ją bezpośrednio w bibliotece Banshee. Oczywiście, w ramach programu można korzystać także z innych rozwiązań jak choćby Amazon MP3 Store. Kolejne nowości w Banshee 2.2 to chociażby obsługa e-czytników Barnes & Noble Nook, a także innych urządzeń przenośnych (Motorola Atrix, Samsung Galaxy Ace czy Xperia X12). Pojawiła się także obsługa domyślnych stacji radiowych dla Linuksa.

Poza tym w najnowszej wersji programu multimedialnego pojawiły się drobniejsze zmiany jak obsługa plików SPC, lepsza współpraca z MusicBrainz czy rozszerzenia w narzędziu ArtworkManager. Programiści usunęli również wiele błędów w aplikacji. Poprawiono działąnie instalatora programu dla systemu Windows, ładowanie zakładek przy starcie, jak również obsługę urządzeń firmy Apple. Z pełną listą poprawek w Banshee 2.2 można zapoznać się na stronach producenta.

Banshee 2.2 można pobrać dla systemów Windows i Linux z naszego portalu. Dostępna jest też wcześniejsza rozwojowa wersja dla Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)