Stabilny Firefox 4 coraz bliżej, beta 12 w przyszłym tygodniu

Stabilny Firefox 4 coraz bliżej, beta 12 w przyszłym tygodniu

21.02.2011 14:55

Jak poinformował Asa Dotzler z Mozilli, stabilne wydanie Firefoksa 4 jest coraz bliżej. Jednak beta 12 przeglądarki zostanie wydana z niewielkim opóźnieniem...

Nikogo już nie dziwią informacje o kolejnych opóźnieniach z wydaniem Firefoksa 4. Jak napisał dzisiaj na Twitterze Dotzler, zostało tylko 7 niezałatanych poprawek, które blokują wydanie stabilnej wersji przeglądarki Mozilli. Należałoby zatem spodziewać się, że Firefox 4 ujrzy światło dzienne w najbliższym czasie. Nadal jednak nie wiadomo kiedy, a także czy beta 12 będzie ostatnim wydaniem rozwojowym programu. Jak podaje The Register, Firefox 4 beta 12 zostanie wydany najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu z powodu kolejnych opóźnień. Wydanie blokują poważne błędy w przeglądarce, na których wyeliminowaniu chce skupić się teraz fundacja.

Pod koniec zeszłego tygodnia Christian Legnitto z Mozilli informował, że beta 12 jest nadal uznawana za ostatnią wersję rozwojową Firefoksa 4, ale zastrzegamy sobie prawo do wydania bety 13, jeśli problemy w becie 12 będą potrzebować dodatkowych zmian przed wydaniem RC. Wygląda na to, że finalna wersja Firefoksa 4 ukaże się w marcu. Na połowę tego miesiąca planowana jest również premiera największego konkurenta przeglądarki Mozilli - Internet Explorera 9.

Najnowszą, 11 betę Firefoksa 4, można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (117)